Klub příznivců a přátel mlýna Sárovce

Něco málo o nás

Občanské sdružení "Klub Sárovec" vzniklo jednak na základě Zákona 83/1990 Sb. o sdružování občanů, ale vznikl hlavně proto, aby se zde mohli scházet lidé, kteří se neradi nudí, rádi poznávají nová místa, cestovatelé zdatní i méně zdatní a prostě všichi Ti, kteří by se u nás rádi podělili (ať už s pomocí či bez pomoci projektoru) o své cestovatelské zážitky a zkušenosti.

Členové klubu

Historie

Bylo nebylo... tam, kdesi za sedmero horami a sedmero lesy, mezi Vysokým Mýtem a vesničkou Tisovou, v oudolí řeky Loučné, už nějakých pár desetiletí stojí to pěkný mlejn. Ale nebylo tomu tak odjakživa, milé děti. Mlýn si tam až do nedávne jen tak stál a vesele si chátral, až jednoho krásného dne jel okolo na svém dvoukolém oři statný pantáta Stáňa a řekl si: " Takovej mlenj, panečku, tady by se daly provádět věci..." a netrvalo dlouho, a taky že se dít začali.

Nejdříve šly bujné křoviny, pak sem tam nějaká ta díra ve střeše, nový plaňkový plůtek a spooousta dalších věcí se muselo opravit a zařídit, aby z tohoto zimoviště pro pavouky...

před 5-ti lety

...vznikl příjemný pohádkový mlýn :)

a nyní

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode