Klub příznivců a přátel mlýna Sárovce

MOŽNOSTI

Chystáte se uspořádat srazy nejrůznějších druhů, firemní večírek či oslavu narozenin svého křečka, a rádi by ste vyzkoušeli něco nového a neobvyklého?

Naše prostory nabízí

Během ZIMNÍHO období:

• útulnou hospůdku v retro  stylu s kapacitou 40-ti míst
  • pro zdatnější hudebníky klavír s rakouskou mechanikou
  • a nechybí ani hřejivá kamínka na zahřátí při chladných večerech

Během LETNÍHO období:

• samozřejmě tu samou útulnou hospůdku se vším všudy
  • letní teráska se sezením nad řekou
  • zahrada s bazénem, houpací síť či hřiště pro petanque
  • pro vodácké nadšence i pro ty vodáctvím nepoznamenané nabízíme půjčování loděk (i s pádly:)

V případě velkého zájmu a po řádné domluvě možnost zavezení výše proti proudu a sjetí Loučné s cílovou stanicí Mlýn Sárovec. (Vše na vlastní nebezpečí, za úrazy, ztráty a jiné patálie na vodě Klub neručí.!)

Pokud Vás zaujala naše nabídka, vzbudili jsme Váš zájem a rádi by ste zde chtěli uspořádat nějakou tu akci, není nic jednoduššího než přijet (popř. zavolat) a domluvit se jak by ste si to představovali. My bychom potřebovali vědět hlavně:

I.   KDY - může se stát, že požadované datum už bude obsazené

II.  KOLIK OSOB - vše má své omezení a ani naše posezení není vyjímkou, proto respektujte prosím naše kapacity

III. JÍDLO - nejsme restaurace (až na pár chuťovek k pivu) a je nám jasné, že na pořádnou oslavu je fajn mít něco v žaludku :), proto je zde možnost objednat si nějaké to jídlo (ať už guláš, svíčkovou či plátek kuřete s hranolky), aby se Vám dobře slavilo ...

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode